Časté dotazy

Níže naleznete odpovědi na nejčastější otázky zákazníků. V případě, že na svou otázku odpověď nenajdete, neváhejte nás kontaktovat pomocí online formuláře, případně e-mailu nebo telefonu uvedeném v kontaktech.

OTÁZKA: Je možná výroba na zakázku?
ODPOVĚĎ: Ano, u produktů u kterých je to uvedeno a dle skladových zásob materiálů, je možné ušít výrobek na míru, dle Vašich požadavků. Pro konkrétní informace o zakázkovou výrobu nás prosím předem kontaktujte. 

OTÁZKA: Je možné upravit rozměr či zapínání nabízených produktů?
ODPOVĚĎ: Zmenšení rozměru a úprava zapínání většinou možná je, zvětšení rozměru většinou není. Pro konkrétní informace nás prosím předem kontaktujte. Pokud máme látky skladem, je možné šití na zakázku dle zadaných rozměrů. 

OTÁZKA: Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody lněné látky v porovnání s bavlněnou látkou?
ODPOVĚĎ: Výhody lněné látky jsou, antibakteriálnost, delší životnost, vyšší pevnost, pohlcování UV záření, vyšší savost a rychlejší sušení. Nevýhody lněné látky jsou, vyšší pořizovací cena a mačkavost. 

OTÁZKA: Je možný nákup na splátky?
ODPOVĚĎ: Ne, není. Nechceme podporovat zadlužení naších zákazníků, proto tuto možnost placení nenabízíme. 

OTÁZKA: Je možné zaslat vzorník látek?
ODPOVĚĎ: Ano, vzorník látek Vám rádi zašleme. Vzorky látek je možné objednat na našem e-shopu. V případě, že si přejete zaslat vzorky již na konkrétní výrobek, rádi vám vzorek zašleme zdarma. 

OTÁZKA: Jaká je údržba výrobků a nabízených látek?
ODPOVĚĎ: Postup údržby najdete zde: https://www.snovysvet.cz/blog/udrzba-vyrobku-s-pohankovymi-nebo-spaldovymi-slupkami/  a https://www.snovysvet.cz/blog/jak-pecovat-o-lnene-vyrobky/