Konopný popruh 3 cm

Kód: WS0008
116 Kč / m 95,90 Kč bez DPH
Skladem (> 48 m)

Konopný popruh 3 cm
Barva: šedá, přírodní konopí, béžová
Materiál: 100% konopí,
Rozměr šíře: 30 mm,
Úprava: bez úpravy,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konopný popruh o šířce 3 cm. 100% konopí v krémové barvě. Je tkané z příze zpracované ekologicky, tradičními metodami bez použití chemie.

Použití na pásky, stuhy, šňůry. Na tašky a další tvoření. Jako popruhy k batohům a taškám. 

Konopí je ekologické, recyklovatelné a jedná se o obnovitelný zdroj. Nepropouští UV záření, tkanina je vzdušná a prodyšná. Zároveň je díky svému dlouhému vláknu odolné a pevné. Má přirozené antibakteriální, antiseptické vlastnosti, pohlcuje pachy a je odolné proti plísním a hnilobě.

Ekologické konopí: Jeho přeměnou na vysoce odolné a šetrné tkaniny se snažíme poskytnout světu nejcennější zdroj a zároveň nabízet tolik potřebnou péči o životní prostředí. Vyvíjíme velké úsilí při extrahování vláken pomocí metody šetrné k životnímu prostředí vyvinuté na základě tradičních technik. O zpracování a typu ekologického konopí si můžete přečíst zde:  O technologii a konopí, Zpracování konopí, Výrobce nejekologičtějších konopných textilií.

Před použitím na šití doporučujeme vyprat na 40-60 °C a poté prát na nižší teplotu. konopí má vlastnost se praním srazit i když je sanforizovaný. Srážlivost záleží na úpravě a zpracování látky od výrobce, tvrdosti vody, teploty praní.

Fotografie látek ilustrační a mohou se mírně lišit od skutečnosti. Snažíme se je vyfotit z různých úhlů a pohledů, aby byl výběr jednodušší, ale vždy záleží na rozlišení monitoru, barevnosti a světle při focení. Proto vám rádi zašleme vzorky, o které máte zájem.

Množstevní slevy:
5% sleva - při odběru nad 10 m jedné položky
10% sleva - při odběru nad 20 m jedné položky
15% sleva - při odběru nad 50 m jedné položky
20% sleva - při odběru nad 100 m jedné položky

Doplňkové parametry

Kategorie: GALANTERIE
Materiál: 100% konopí
Složení: konopí
Rozměr: 30 mm
Barva: béžová, přírodní konopí, šedá
Praní: 40°C, bez chemického čištění, bez bělících prostředků
Úprava: bez úpravy