Velikonoce v Adalbertinu

Velikonoce 2016 v Hradci Králové 

Každým rokem se pořádají velikonoční trhy v Hradci Králové. Hradec je krásné a starobylé královské město, proto jsme se rozhodli vzít tam i naše výrobky. Moc se nám líbilo také místo, protože prodejní a výtavní plochy byly tento rok v Adalbertinu. Což je historická budova v secesním stylu s nádhernými sály a příjemným prostředím.

Jedná se hlavně o řemeslný jarmark, kde vystavují a prodávají své výrobky domácí řemeslníci, šikovní a kreativní kolegové. Tedy lidé lidem, a díky tomu byla velice příjemná atmosféra.

V jednu chvíli to vypadalo, že se přišlo podívat celé město. Snad každý mohl obdivovat ruční práci šperkařů, řezbáře, švadlen a také výtvarnic. Jelikož se jednalo o Velikonoce, tak nechyběly ani perníčky a ručně zdobené kraslice. Každý si jistě přišel na své a nejeden návštěvník odcházel s velikonoční nadílkou.

Ani my jsme nezaháleli, měli jsme připravenou jarní výzdobu a tématiku. Stylové provedení utěrek – Luční kvítí, bylo jak dělané pro toto období. Barvy jara a květinové vzory – pampelišky, divizny a jetele mají své kouzlo. Nikdo by si neřekl, že se jedná o utěrky. Na první pohled je to umělecké dílo.

Samozřejmě jsme ukázali celou škálu našich výrobků a produktů. Nově jsme předvedly prototyp ručně zpracovaného lněného koberce, který se hodí jako předložka k posteli nebo do koupelny. Také jsme se připravili na teplé dny a vzali jsme na ukázku lněné ručníky, které jsou na dotek hebké jako peří a přitom nádherně sají. Lněné ručníky se primárně doporučují do sauny, kde příjemně chrání pokožku, sají pot a vláhu a přitom velice rychle schnou. Nejen jako dekoraci jsme použili jarní osení s výzdobou. Což dodávalo stánku správnou stylovost.

Z Adalbetina jsme odjížděli s dobrou náladou a spoustou nápadů na další spolupráci. Jistě se uvidíme i příští rok.

DSC_0302 (1)   DSC_0322

 

_Jana_Snový svět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení