Od 17.6. do 28.6. stěhujeme sklad, proto budou v tomto termínu objednávky vyřizovány se zpožděním. Děkujeme za pochopení

Vánoční výstava 2015

Každoročně se na výstavišti Lysé nad Labem pořádají vánoční trhy. Letos to bylo již po 21. a my jsme u toho nemohli chybět. Součástí výstavy je bohatý doprovodný program pro děti i dospělé a nejvíce se těšíme na sobotní ohňostroj. V třech výstavních halách jsou k dostání různé rukodělné výrobky i věci do domácnosti, na pečení a různé dárečky. Proto jsme i my rozšířili sortiment o lněné výrobky do domácnosti. 

20151213_160956

Stánek není nijak veliký, ale není možné ho přehlédnout. Podařilo se nám vystavit a ukázat veškerou naši produkci, včetně vlastních výrobků. První týden jsme sice měli starosti se světlem, protože jako naschvál nad námi nesvítilo ani jedno světlo, ale rychle jsme to vyřešili. Takže je na všechno krásně vidět a nic není schované v tmavém koutku, za což jsme rádi. S výtvarnou pomocí rodiny jsme vyzdobili a upravili koncepci v našem duchu - tedy rodinné pohody a domácnosti. Výsledek překvapil i nás samotné.

Speciálně pro tuto příležitost jsme objevili a nakoupili vánoční kolekci - utěrek a prostírání. Jsou přímo "kouzelné" v nádherných dekorech, naživo vypadají ještě lépe. Pokud se někdo zastavil, tak je obdivoval a spoustu zákazníků nadchly natolik, že si je u nás koupili. Někdo je použije jako dekoraci, jiný na vánoční stůl, další pro svůj účel - na nádobí.

20151104_1443131

Je to nádherná akce, kde se potkáváme s lidmi a hodně si s nimi povídáme. Máme to rádi, protože se dozvídáme zajímavosti my i ostatní. Jedná se o předávání informací. Můžeme vše vysvětlit a předvést, protože přes internet si nemůže nikdo "sáhnout". Každému, kdo má zájem vysvětlíme význam lnu, jeho historii i vlastnosti. Ukážeme, jak vše funguje. Každý se může dozvědět více i o údržbě. 

Byli bychom rádi, pokud by tato tradice vydržela a my jsme se s našimi zákazníky opět potkali na dalších podobných akcích. Chystáme se navštívit další trhy a pokračovat v naší práci ve stejném duchu jako doteď. 

_Jana_Snový svět