Lněný závěs Simple polobělený - 150 cm

Kód: LZ0010
1 920 Kč / ks 1 586,80 Kč bez DPH
Dostupnost do 14 dnů

Lněný závěs Simple polobělený
Barva: bílá optická,
Materiál: 100% len,
Gramáž: 185 g/m2, 245 g/m2, 260 g/m2
Rozměr šíře: 145 cm,
Délka: 250 cm,

Jak pečovat o naše výrobky a látky

Normální praní do teploty 40°C Výrobek se nesmí bělit Nesušit v sušičce Sušit zavěšené Žehlit na vyšší stupeň Výrobek se nesmí chemicky čistit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěs na fotografii je z bílého lnu s nádechem krémová o gramáži 190 g/m2. Protože je na závěsu našitá páska, je možné závěs nejen nařasit ale také pověsit na žabky nebo na háčky. Látka není průhledná, ale propouští do místnosti tlumené světlo. 

Látku je možné vybrat si vybrat látku o gramážích 190 g/m2, 245 g/m2 a 260 g/m2. Tuto informaci, je třeba uvést při objednávce a cena bude podle toho upravena. 

Cena je za 2,5 metry délky a 1,45 metru šířky záclony s řasící páskou, lemy 1cm, s vysrážením před šitím. Nabídku připravíme na míru. U závěsu je možné si navolit systém zavěšení - řasící pásku, poutka, vázání nebo tunýlek. 

VIDEO s použitím řasící pásky najdete zde: Závěsy a záclony s řasící páskou

Materiály na záclony i lněné závěsy je možné vybrat z široké nabídky v kategorii Metráž

Lněné závěsy a záclony se začínají vracet do domácností. Lněná látka v interiéru vytvoří nezaměnitelnou atmosféru, zároveň představuje čistotu a harmonii. Len je přirozeně antibakteriální a dokáže odpuzovat pily a prach. Je možné jej nyní sehnat již v mnoha variantách nejen rozměrových, ale i barevných. Pokud někdo nechce přímo přírodní nebo bílé odstíny, může si vybrat z mnoha proužků i potisků již i v našem obchodě. Čím více přírody vneseme do našeho domova, tím lépe se nám v něm bude žít.

Jednoduchost a vzdušnost je hlavním motivem, který lněný závěs představuje. V létě je velice příjemným zastíněním přes přímými slunečními paprsky a díky tomu se místnost tolik neprohřívá.

Nabízíme  možnost šití i na zakázku podle představ majitelů. Možností upevnění a provedení je velmi mnoho. Oblíbené je na pásky nebo zavazování k tyčím. Dále je možné provést řasení nebo s klasickým tunýlkem s navlečením na tyč.

Více si můžete přečíst v článku LNĚNÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY

Před rozhodnutím doporučujeme nás navštívit nebo zašleme vzorky materiálu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁVĚSY A ZÁCLONY
Materiál: 100% len
Složení: len
Gramáž: 185 g/m2, 245 g/m2
Šířka látky: 145 cm
Barva: bílá, krémová, polobělená
Srážlivost: 2-3%