Lněná záclona s poutky polobělené 160 cm - 50% len

Kód: LZ0001
1 550 Kč / ks 1 281 Kč bez DPH
Dostupnost do 14 dnů

Lněná záclona s poutky polobělené - 50% len
Barva: polobělená,
Materiál: 50% len, 50% bavlna,
Gramáž: 80 g/m2,
Rozměr šíře: 155 cm,

Jak pečovat o naše výrobky a látky

Velmi šetrné praní do teploty 40 °C Výrobek se nesmí bělit Nesušit v sušičce Sušit zavěšené Žehlit na střední stupeň Výrobek se nesmí chemicky čistit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záclona na fotografii je z poloběleného lnu o gramáži 80 g/m2. Látka je bílá s nádechem krémové. Zavěšení je na poutka. Záclony klasicky zakrývají pohled zvenku dovnitř, ale jsou průhledné ven. Látka je jemná a má přirozenou mačkavost. Upevnění v horní části je možné udělat dle přání - se zavazováním, s řasící páskou nebo na navlečení na tyč. 

Cena je za 2,3 metry délky a 1,6 metru šířky záclony - s poutky. Nabídku připravíme na míru.

Materiály na záclony i lněné závěsy je možné vybrat z široké nabídky v kategorii Metráž

Lněné závěsy a záclony se začínají vracet do domácností. Lněná látka v interiéru vytvoří nezaměnitelnou atmosféru, zároveň představuje čistotu a harmonii. Len je přirozeně antibakteriální a dokáže odpuzovat pily a prach. Je možné jej nyní sehnat již v mnoha variantách nejen rozměrových, ale i barevných. Pokud někdo nechce přímo přírodní nebo bílé odstíny, může si vybrat z mnoha proužků i potisků již i v našem obchodě. Čím více přírody vneseme do našeho domova, tím lépe se nám v něm bude žít.

Jednoduchost a vzdušnost je hlavním motivem, který lněný závěs představuje. V létě je velice příjemným zastíněním přes přímými slunečními paprsky a díky tomu se místnost tolik neprohřívá.

Nabízíme  možnost šití i na zakázku podle představ majitelů. Možností upevnění a provedení je velmi mnoho. Oblíbené je na pásky nebo zavazování k tyčím. Dále je možné provést řasení nebo s klasickým tunýlkem s navlečením na tyč.

Více si můžete přečíst v článku LNĚNÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY

Před rozhodnutím doporučujeme nás navštívit nebo zašleme vzorky materiálu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁVĚSY A ZÁCLONY
Materiál: 50% len, 50% bavlna
Složení: len, bavlna
Gramáž: 80 g/m2
Šířka látky: 155 cm
Barva: polobělená
Srážlivost: 2-3%