Lněná záclona melír s poutky 150 cm - 100% len

Kód: LZ0002
1 650 Kč / ks 1 363,60 Kč bez DPH
Dostupnost do 14 dnů

Lněná záclona melír s poutky 150 cm - 100% len
Barva: bílá, přírodní len,
Materiál: 100% len,
Gramáž: 90 g/m2,
Rozměr šíře: 145 cm,

Jak pečovat o naše výrobky a látky

Velmi šetrné praní do teploty 40 °C Výrobek se nesmí bělit Nesušit v sušičce Sušit zavěšené Žehlit na střední stupeň Výrobek se nesmí chemicky čistit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záclona na fotografii je z melírového lnu o gramáži 90 g/m2. Jedna osnova je z bílého lnu a druhá z přírodního lnu, barva je světle šedá. Časem, praním a sluníčkem len ještě bude světlat. Zavěšení na poutka, stejně tak je možné našít řasící pásku nebo připravit tunýlek. Záclony klasicky zakrývají zvenku dovnitř, ale je průhlednost ven. Upevnění v horní části je možné udělat dle přání - se zavazováním, s řasící páskou nebo na navlečení na tyč. 

Cena je za 2,3 metry délky a 1,45 metru šířky záclony - s poutky. Nabídku připravíme na míru.

Lemy po obvodu jsou 1 cm, spodní lem 5 cm. Pozor u lněných závěsů i záclon je třeba počítat s dodatečným dotvarováním materiálu. Látky se mohou ještě vyvěsit nebo naopak o něco vysrážet. Je třeba s tímto počítat. U lněných závěsů a záclon je vždy vhodné nechávat délku delší a třeba i "tahat" po zemi. Pokud si přejete jinou velikost švů, je možné tuto informaci napsat do poznámky objednávky.

Materiály na záclony i lněné závěsy je možné vybrat z široké nabídky v kategorii Metráž

Lněné závěsy a záclony se začínají vracet do domácností. Lněná látka v interiéru vytvoří nezaměnitelnou atmosféru, zároveň představuje čistotu a harmonii. Len je přirozeně antibakteriální a dokáže odpuzovat pily a prach. Je možné jej nyní sehnat již v mnoha variantách nejen rozměrových, ale i barevných. Pokud někdo nechce přímo přírodní nebo bílé odstíny, může si vybrat z mnoha proužků i potisků již i v našem obchodě. Čím více přírody vneseme do našeho domova, tím lépe se nám v něm bude žít.

Jednoduchost a vzdušnost je hlavním motivem, který lněný závěs představuje. V létě je velice příjemným zastíněním přes přímými slunečními paprsky a díky tomu se místnost tolik neprohřívá. Přírodní len má tu vlastnost, že praním a slunečním zářením časem světlá. Je to jeho přirozená vlastnost. Barvené lny mohou časem také díky slunečnímu záření změnit svůj odstín. 

Nabízíme  možnost šití i na zakázku podle představ majitelů. Možností upevnění a provedení je velmi mnoho. Oblíbené je na pásky nebo zavazování k tyčím. Dále je možné provést řasení nebo s klasickým tunýlkem s navlečením na tyč.

Více si můžete přečíst v článku LNĚNÉ ZÁCLONY A ZÁVĚSY

Před rozhodnutím doporučujeme nás navštívit nebo zašleme vzorky materiálu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁVĚSY A ZÁCLONY
Materiál: 100% len
Složení: len
Gramáž: 90 g/m2
Šířka látky: 145 cm
Barva: bílá, přírodní len
Srážlivost: 2-3%