Lněna utěrka s červeným šrafováním

Kód: FL0006
93 Kč / ks 76,90 Kč bez DPH
Skladem (36 ks)

Lněna utěrka s červeným šrafováním,
Barva: bílá, červená,
Materiál: 48% len, 52% bavlna,
Gramáž: 210 g/m2,
Rozměr: 50 x 70 cm,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pololněná utěrka tvořící červené čtverce pomocí šrafovaných čar. Jedná se o žakárový vzor, kdy jsou jednotlivé nitě barvené již před samotným propletením, díky tomu je barva stálejší a děle vydrží. Utěrku je možno "vyvářet" na 95° a obsahuje 42% lněné a 58% bavlněné látky. Jedná se o utěrku o vysoké kvalitě, která zajistí maximální funkčnost pro běžnou domácnost i pro restauraci. Lněná utěrka má velké poutko na zavěšení. Z české výroby tyto utěrky prakticky vymizely, ale nám se podařilo je opět získat právě od českého výrobce, který je nejen šije, ale tká i samotné plátno. Na to jsme právem hrdí, protože takovéto výrobky byly běžnou výbavou našich domácností a hlavním sortimentem tkalcoven. Jistě si nejedna hospodyňka vzpomene na výbavu od našich babiček a maminek, které byly plné takovýchto pokladů. Proto kdo zásoby již vyčerpal, máte jedinečnou možnost si je opět doplnit.

Utěrky jsou vhodné i do náročnějších provozů gastro.

Jedná se o lněný materiál, který má antibakteriální vlastnosti a výborně se hodí právě jako funkční doplněk do Vaší kuchyně. Díky této vlastnosti se v látce nemnoží plísně a bakterie a utěrka díky tomu nezapáchá. Zároveň má vysokou otěruvzdornost a pevnost, proto vydrží mnohem déle, než jiné materiály. Len velice dobře pohlcuje vodu, čím více bude používaný, tím se savost ještě zvyšuje.

Český výrobek.

Každá dobrá hospodyňka také ví, že sklenice vyleštíte nejlépe právě jen s lněnou utěrkou, protože nezanechává na nádobí chloupky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lněné utěrky
Materiál: 48% len, 52% bavlna
Složení: len, bavlna
Gramáž: 210 g/m2
Rozměr: 50 x 70 cm
Barva: bílá, červená
Praní: 95°C, možnost bělení
Výroba: Česká republika