Lněná utěrka červená klasika - 3 kusy

Kód: FLS002
249 Kč –5 %
Lněná utěrka červená klasika - 3 kusy - FLS002
249 Kč –5 % 236 Kč / ks 195 Kč bez DPH
Skladem (24 ks)

Lněná utěrka červená klasika - 3 kusy,
Barva: bílá, červená,
Materiál: 48% len, 52% bavlna,
Gramáž: 180 g/m2,
Rozměr: 50 x 70 cm,

Detailní informace

Detailní popis produktu

SET OBSAHUJE 3 LNĚNÉ UTĚRKY ČERVENÁ KLASIKA (FL0005)

Kuchyňská utěrka v kombinaci len-bavlna o rozměru 50 x 70 cm, klasický vzor s červenými pruhy tvořícími kostky. Jedná se o utěrku o vysoké kvalitě, která zajistí maximální funkčnost pro běžnou domácnost i pro restauraci. Lněná utěrka má velké poutko na zavěšení. Z české výroby tyto utěrky prakticky vymizely, ale nám se podařilo je opět získat právě od českého výrobce, který je nejen šije, ale tká i samotné plátno. Na to jsme právem hrdí, protože takovéto výrobky byly běžnou výbavou našich domácností a hlavním sortimentem tkalcoven. Jistě si nejedna hospodyňka vzpomene na výbavu od našich babiček a maminek, které byly plné takovýchto pokladů. Proto kdo zásoby již vyčerpal, máte jedinečnou možnost si je opět doplnit.

Utěrky jsou vhodné i do náročnějších provozů gastro.

Jedná se o lněný materiál, který má antibakteriální vlastnosti a výborně se hodí právě jako funkční doplněk do Vaší kuchyně. Díky této vlastnosti se v látce nemnoží plísně a bakterie a utěrka díky tomu nezapáchá. Zároveň má vysokou otěruvzdornost a pevnost, proto vydrží mnohem déle, než jiné materiály. Len velice dobře pohlcuje vodu, čím více bude používaný, tím se savost ještě zvyšuje.

Český výrobek.

Každá dobrá hospodyňka také ví, že sklenice vyleštíte nejlépe právě jen s lněnou utěrkou, protože nezanechává na nádobí chloupky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lněné utěrky
Materiál: 48% len, 52% bavlna
Složení: len, bavlna
Gramáž: 180 g/m2
Rozměr: 50 x 70 cm
Barva: bílá, červená
Praní: 95°C, bez chemického čištění, bez bělících prostředků
Výroba: Česká republika