VZOREK - Lněná látka Glin zelená

Kód: LMX018_01
7 Kč / ks 5,80 Kč bez DPH
Skladem (41 ks)

VZOREK - Lněná látka Glin zelená,
Barva: přírodní len, zelená,
Materiál: 100% len,
Gramáž: 210 g/m2,
Rozměr šíře: 160 cm,
Jakost: I.,
Úprava: měkčené, barvené, sanforizace,

Detailní informace

Detailní popis produktu

VZOREK LÁTKY

vzorek látky o rozměru cca 3 x 7 cm.

Lněná látka o vyšší gramáži s žakárovým tkaním. Tmavě zelená a přírodní vlákna. Sanforizovaná, tedy již vysrážená z výroby. Z České tkalcovny. Plátno o vysoké kvalitě výroby s hustým tkaním a jemnými přízemi. K barvení jsou použity kvalitní barvy, které dlouho vydrží.

Možné použít jak na bytový textil jako je povlečení, závěsy, potahy. Vhodné i na oblečení jako jsou kalhoty, šaty, kostýmky.

Lněná látka je přírodní materiál. Její velikou výhodou je její vysoká otěruvzdornost a pevnost. Dobře pohlcuje vlhkost a přitom rychle vysychá. Zároveň má přírodní antibakteriální vlastnosti. Materiál je vzdušný a příjemný na nošení i pro použití v domácnosti. Čím více se látka pere, tím více měkne a světlá.

Před použitím na šití doporučujeme vyprat na 40-60 °C a poté prát na nižší teplotu. Len má vlastnost se praním srazit. Srážlivost záleží na úpravě a zpracování látky od výrobce, tvrdosti vody, teploty praní.

Fotografie látek jsou ilustrační a mohou se mírně lišit od skutečnosti. Snažíme se je vyfotit z různých úhlů a pohledů, aby byl výběr jednodušší, ale vždy záleží na rozlišení monitoru, barevnosti a světle při focení. Proto vám rádi zašleme vzorky látek, o které máte zájem.

V případě zájmu připravíme každému zájemci cenovou nabídku na míru podle možností odběru látek.

ZPĚT NA METRÁŽ

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzorky lněných látek
Záruka: 5 let
Materiál: 100% len
Gramáž: 210 g/m2
Šířka látky: 160 cm
Barva: přírodní len, zelená
Praní: 40°C, bez chemického čištění, bez bělících prostředků
Srážlivost: 2-3%
Jakost: I.
Úprava: barvené, měkčené, sanforizované