Vločky ze žlučového mýdla Tierra Verde 400g

Kód: TV0018
Český výrobek
180 Kč / ks 148,80 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Vločky ze žlučového mýdla Tierra Verde
Hmotnost: 400 g,
Mýdlové vločky na namáčení a praní celkově silně znečištěného a mastného prádla. Díky enzymům z hovězí žluči jsou velmi účinné při odstraňování skvrn a nečistot zejména organického původu (oleje, ovoce a zelenina, krev, inkoust, tráva, červené víno). Vhodné pro bílé a stálobarevné prádlo. Může se použít do mýdlového slizu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Enzymy z hovězí žluči výborně rozkládají tuky a bílkoviny, což oceníte pokaždé, když ve vašem pracím koši přistanou obzvláště zamaštěné a zašpiněné kousky. Především to platí o dětském oblečení, které je stále plné skvrn nejen od jídla. Mýdlové vločky se dobře rozpouští, takže se účinné látky dostanou na všechna zasažená místa.

Na rozdíl od kusového žlučového mýdla jsou mýdlové vločky vhodné pro namáčení a praní celkově silně znečištěného prádla (nejen sem tam skvrnka). Vhodné pro přidání do Mýdlového slizu. Vločky ze žlučového mýdla využijete při praní oblečení masérů, když už není poznat původní barva vašich utěrek či ručníků i pokud máte na starosti neposedné špindíry. Dobře se osvědčuje i při praní látkových plen. 

Lze použít:
- k namáčení silně znečistěného prádla jako přídavek do mýdlového slizu (recept na výrobu - dole)
- k posílení pracího účinku pro silně znečistěné prádlo vhodné pro bílý a stálobarevný textil z přírodních i syntetických vláken.
- díky obsaženým enzymům výborně odstraňuje tzv. organické skvrny (tuky z jídla, mastnota z pokožky na límečcích a manžetách košil, šťávy z ovoce a zeleniny, krev, tráva, červené víno), ale i hlínu či inkoust

Namáčení prádla:
- cca 5 g (1 vrchovatá lžíce) vloček na prací lázeň (cca 10 l)
- Použijte vodu o teplotě alespoň 40 °C, vločky nechejte rozpustit nejlépe dopředu.
- Pokud si je nestihnete připravit, přidejte je suché přímo k prádlu a po cca 15 minutách prádlo ve vodě pořádně promněte, aby se mýdlo rozptýlilo v lázni.
- Prádlo alespoň na začátku a konci namáčení promněte.

Praní v pračce:
- Pro posílení pracího účinku gelu nebo mýdlových ořechů do bubnu pračky přidejte cca 5 g mýdlových vloček (1 vrchovatá lžíce).

Skvrny bílkovinného původu (krev, mléčné produkty): Takto znečištěný textl je nutné před praním ošetřit ve studené vodě - namočit spolu s vločkami ze žlučového mýdla. Bílkoviny se v teplé vodě srazí a není možné je pak odstranit.

Na co si dát pozor
- Pro praní bez předpírky nedoporučujeme dávat vločky do zásobníku na prací prostředek, protože by se nemusely dostatečně rozpustit.
- Nasypte je vždy přímo do pracího bubnu. Pokud chcete použít předpírku, rozpusťte vločky předem v teplé vodě a teprve pak je dejte do zásobníku na prací prostředek pro hlavní praní.
- Před praním barevného prádla, které nemusí být stálobarevné, vyzkoušejte vločky nejprve na skrytém místě.

Znečištění neorganického původu
- Pokud řešíte pracovní oblečení automechanika či kominíka, žlučové mýdlo vám nepomůže, protože jde o znečištění neorganického původu. V tomto případě použijte pomerančový odmašťovač, budete nadšeni!

Složení: > 30 % mýdlo (sodné soli mastných kyselin - bez palmového oleje); < 5 % glycerin, vonné látky (obsahuje d-limonene, benzyl salicilate, citronellol, geraniol), žlučové enzymy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
Hmotnost: 400 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: