• 1 z 4
 

Lněná utěrka modřenka

 

Představujeme Vám pololněnu utěrku s klasickým vzorem. Jedná se o utěrku o vysoké kvalitě, která zajistí maximální funkčnost pro běžnou domácnost i pro restauraci. K dispozici je s modrými kostkami. Lněná utěrka má velké poutko na zavěšení. Z české výroby tyto utěrky vymizely, ale nám se podařilo je opět získat právě od českého výrobce, který je nejen šije, ale tká i samotné plátno. Na to jsme právem hrdí, protože takovéto výrobky byly běžnou výbavou našich domácností a hlavním sortimentem tkalcoven. Jistě si nejedna hospodyňka vzpomene na výbavu od našich babiček a maminek, které byly plné takovýchto pokladů. Proto kdo zásoby již vyčerpal, máte jedinečnou možnost si je opět doplnit. 

Utěrky jsou vhodné i do náročnějších provozů gastro. 

Jedná se o lněný materiál, který má antibakteriální vlastnosti a výborně se hodí právě jako funkční doplněk do Vaší kuchyně. Díky této vlastnosti se v látce nemnoží plísně a bakterie a utěrka díky tomu nezapáchá. Zároveň má vysokou otěruvzdornost a pevnost, proto vydrží mnohem déle, než jiné materiály. Len velice dobře pohlcuje vodu, čím více bude používaný, tím se savost ještě zvyšuje. 

Český výrobek.

Každá dobrá hospodyňka také ví, že sklenice vyleštíte nejlépe právě jen s lněnou utěrkou, protože nezanechává na nádobí chloupky. 

Uvedená cena je konečná.

Dostupnost Vyprodáno
89 Kč / ks
Kód produktu LM0003
Kategorie Lněné Utěrky
 
Barva: Bílá, modré pruhy
Rozměr: 50 x 70 cm
Materiál: len - 33%, bavlna - 67%
Gramáž: 200 g/m2
Praní: 95°C, bez chemického čištění
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.