Lněná osuška masážní Black

Kód: LP0072
1 190 Kč / ks 983,50 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Varianta

Lněná osuška masážní Black,
Barva: černá, přírodní len, šedá,
Materiál: froté - 100% len, osnova - 100% bavlna,
Gramáž: 765 g/m2,
Struktura látky: Hrubé froté (masážní),
Rozměr: 70 x 140 cm,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní froté. 

Lněná masážní osuška vysoké kvality s poutkem je praktickým pomocníkem do každé koupelny. Froté je vytvořeno ze 100% lněného vlákna přírodní barvy a osnovy z bavlny o vysoké kvalitě. Plátno na kterém se tkají froté smyčky je černé a proto vytváří zvláštní barevný efekt. Osuška je kvalitně zpracována do každého detailu. To umožňuje vychutnat si luxusní pocit při jeho používání. Tento ručník má zdrsnělý povrch, smyčky jsou uzpůsobeny pro masírování pokožky, která se velice dobře prokrví. Při používání tak působíte pozitivně na lymfatický systém, obrušujete starou pokožku a preventivně působíte proti celulitidě. Po použití nejen v sauně, bude pokožka vypadat krásná a svěží.

Len je ceněnou tkaninou právě pro vlhké koupelny. Má přirozeně antibakteriální vlastnosti, proto se v něm nemnoží plísně a bakterie. Díky tomu není cítit jako běžné ručníky. Len má vysokou savost (téměř 2x větší než bavlna) a přitom zůstává na omak suchý. Vlastností, pro kterou si ho nejvíce vážíme, je rychlost schnutí. Lněný ručník uschne i ve vlhké koupelně a několikrát rychleji, než bavlněný nebo bambusový materiál.

Výroba v EU.

Údržba lněné froté ručníky: 

  • Platí stejné podmínky jako u lněných produktů obecně, které najdete v článku JAK PEČOVAT O LNĚNÉ VÝROBKY
  • Z důvodů vysokého podílu lnu u froté osušek a ručníků, může dojít při prvních praních k uvolnění vláken. Jedná se o zbytky přírodních vláken, které se uvolňují přirozeně z lněné příze. Tento efekt je nejvyšší při prvním vyprání, poté je to již mnohem méně až vymizí.
  • Doporučujeme před použitím několikrát vyprat podle pokynů výrobce, tak aby se osušky pročistily a zbavily přebytečných vláken. Jedná se o přirozený proces a je to známka přírodního lněného materiálu.
  • Při prvních praních doporučujeme prát lněné osušky nebo froté ručníky samostatně a po prvním vyprání je nezbytné zkontrolovat a vyčistit filtr pračky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lněné ručníky froté
Záruka: 5 let
Materiál: froté - 100% len, osnova - 100% bavlna
Složení: len, bavlna
Gramáž: 765 g/m2
Rozměr: 70 x 140 cm, 90 x 140 cm
Barva: černá, přírodní len, šedá
Struktura látky: Hrubé froté (masážní)
Praní: 40°C, bez chemického čištění, bez bělících prostředků
Srážlivost: 3-6%