Lufa kulatá malá - 2 kusy

Kód: TV0008
Český výrobek
70 Kč / ks 57,90 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

Lufa kulatá malá - 2 kusy
Rozměr: 8 cm
Lufa je přírodní materiál, který vám nahradí houbičku na mytí nádobí nebo se hodí pro péči o tělo a pleť. Přírodní lufa s jemnými vlákny vás potěší svou univerzálností. Využijete ji při péči o tělo – báječně prokrvuje a masíruje pokožku, odstraňuje odumřelé buňky a uvolňuje ucpané póry. Kromě toho vám pomůže s úklidem, zejména obtížně přístupných míst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lufa s jemnými vlákny se hodí na pleť i jemný úklid. Přírodní lufa s jemnými vlákny vás potěší svou univerzálností. Využijete ji při péči o tělo – báječně prokrvuje a masíruje pokožku, odstraňuje odumřelé buňky a uvolňuje ucpané póry. Kromě toho vám pomůže s úklidem, zejména obtížně přístupných míst. Bez chemického ošetření, jednoduše kompostovatelná.

Co je to a jak to funguje
Naše lufy vznikají z plodů rostliny Lufa cylindrica, nazývané též lufa válcovitá či egyptská. Údajně již Kleopatra věděla, že se z této tykve kromě chutného salátu dá snadno vyrobit i prvotřídní kosmetická pomůcka. Zralé plody podobné okurce stačí zbavit slupky, ponořit do vody a počkat, až se vyplaví semena a měkká dužina. Zbydou jen pevná vlákna, která se po usušení a vyčištění mění v přírodní houbičky, žínky a další užitečné pomocníky. Suchá lufa je pevná a drsná, po namočení do teplé vody ale rychle změkne a zvětší svůj objem. Díky této proměně je báječná na masáž namožených svalů, jako prevence vzniku celulitidy i pro jemnou péči o pleť obličeje. Prokrvuje kůži, vyhlazuje ji a zjemňuje. Nahrazuje plastové masážní houby a žínky.

Balení 2 ks.

K čemu se používá
- kosmetický tampon (peeling obličeje)
- pro masáže (při koupeli, saunování)
- na šetrný úklid (spáry, vodovodní baterie), vlákna této lufy se dostanou i do obtížně přístupných míst, kam se neodváží ani zubní kartáček;

Jak se používá
- po každém užití lufu důkladně propláchněte čistou horkou vodou poté ji nechte proschnout skladujte v suchu (pozor na vysokou vlhkost vzduchu hlavně v koupelnách, hrozí hniloba)
- lufu pravidelně čistěte horkou vodou, zabráníte tak množení nežádoucích mikroorganismů
- při správné péči vám bude sloužit řadu měsíců vlákna lufy se používáním postupně rozpadají
- zbytek je snadno kompostovatelný

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní drogerie
Rozměr: 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: