Prací prášek na barevné prádlo Tierra Verde 850g

Kód: TV0001
Český výrobek
200 Kč / ks 165,30 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Prací prášek na barevné prádlo Tierra Verde z mýdlových ořechů
Hmotnost: 850 g,
Ekologický prací prášek, který neobsahuje parfemaci, ropné deriváty a jiné chemické produkty. Základní složkou jsou mýdlové ořechy. Je vhodný na praní prádla pro alergiky a pro děti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací prášek na barevné prádlo obsahuje ingredience šetrné vůči našemu zdraví i životnímu prostředí. Základními složkou je prášek z mýdlových ořechů, který příroda vybavila rostlinným saponátem (saponin), a vločky z olivového mýdla. Složení prášku umožňuje dávkovat jednu lžíci prášku na prací dávku. Díky sypké formě je distribuován v papírovém sáčku. Pokud byste si chtěli prášek ovonět, stačí přidat pár kapek oblíbené přírodní silice (do prací dávky nebo do nádoby, v níž produkt skladujete). 

Neobsahuje prvky živočišného původu. 

Na flísové materiály doporučujeme prací gel, prášek může snižovat jejich savost.

K čemu se používá:
- na barevné textilie z přírodních vláken i směsných tkanin
- pro praní při teplotách od 40˚C v pračce i v ruce
- vzhledem k šetrnému složení je vhodný i na dětské oblečení a látkové pleny (plenky nutno kvůli likvidaci bakterií prát při teplotě 60 °C a vyšší, skvrny ošetřit předem)

Složení: > 30 % uhličitan sodný, 5 - 15 % hydrogenuhličitan sodný (soda bicarbona), 5 - 15 % silikát, citronan sodný; < 5 % prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě a prášek z olivového mýdla (mýdlo z olivového oleje, chlorid sodný). Suroviny pro výrobu naší drogerie volíme tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Netestujeme na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, opticky zjasňující látky ani syntetické parfémy, barviva či enzymy.

Návod: 15 g prášku (1 polévková lžíce) na prací cyklus. Pokud to materiál umožňuje, pereme nejméně na 40 ºC (pro snazší rozpouštění např. potu a mastnoty).

Při tvrdé vodě: Použijeme změkčovač vody nebo dávku prášku zvýšíme až na dvojnásobek, tvrdost vody určíme testovacím páskem.

Skvrny: Před praním ošetříme žlučovým mýdlem nebo olivovým mýdlem. Na odstranění zejména organických skvrn ze stálobarevného textilu (pot, mastnota, víno, tráva, hlína) je vhodný použít PUER - odstraňovač skvrn.

Při silném znečištění: Dávku prášku zvýšíme až na dvojnásobek nebo prádlo necháme před praním odmočit - rozpustíme 1 až 2 lžíce prášku PUER v teplé vodě, namáčíme nejlépe přes noc. Na máchání: Přidáme Máchadlo prádla - neutralizuje pH máchací lázně a vypláchne zbytky nečistot a pracích prostředků, které mohou dráždit pokožku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
Hmotnost: 850 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: