Odstraňovač vodního kamene - kyselina citronová - Tierra Verde 250g

Kód: TV0011
Český výrobek
83 Kč –19 %
Odstraňovač vodního kamene - kyselina citronová - Tierra Verde - TV0011
83 Kč –19 % 67 Kč / ks 55,40 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Odstraňovač vodního kamene - kyselina citronová - Tierra Verde
Hmotnost: 250 g,
Na čistění a údržbu myčky, pračky, varné konvice, kávovaru nebo toalety od vodního kamene. Oproti octu nezanechává žádný pach a je šetrnější k plastovým a gumovým částem spotřebičů. Pravidelná údržba spotřebičů přispívá k jejich úspornějšímu provozu. Baleno v papírovém sáčku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

K čistění a úspornějšímu provozu myček na nádobí, praček, varných konvic, kávovarů. Skvěle vyčistí usazený vodní kámen z WC, roztok doporučujeme na čistění koupelnových a kuchyňských povrchů.

Ekologický čistící prostředek, který stačí namíchat s vodou podle potřeby. 

Složení: 100 % kyselina citronová (CAS 5949-29-1)

Jak se používá
Na čištění pračky a myčky: nasypte 200 g prášku do bubnu prázdné pračky nebo na dno prázdné myčky a spotřebič zapněte na prací/mycí cyklus při teplotě 50 - 60 °C. Po zahřátí vody spotřebič vypněte a nechce působit 30 minut. Poté program dokončete včetně proplachu vodou.
Pročištění kávovaru: 1 lžíci přípravku rozpusťte v cca 1 litru teplé vody, vlijte do kávovaru a nechte projít varným cyklem. Poté proces zopakujeme s čistou vodou. Vyčištění varné konvice: konvici naplňte vodou, přidejte 1 lžíci přípravku a přiveďte k varu. Konvici vypněte a nechte působit cca 30 minut. Po vylití čisticího roztoku v konvici povařte čistou vodu.

Horký roztok kyseliny citronové můžete použít k čištění WC či odpadů, jeho účinky zesílí kombinace s jedlou sodou či bělicím práškem Puer.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
Hmotnost: 250 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: