Meditační pohankový sedák Hračky 14 cm

Kód: PP0005
450 Kč / ks 371,90 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Meditační pohankový sedák Hračky 14 cm,
Gramáž: 170 g/m2,
Rozměr: průměr 30 cm,
Výplň: BIO pohankové slupky,
Výška: 14-15 cm,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Japonským názvem Zafu je pojmenován sedák, který je určen k sezení nebo meditaci. Potah je snímatelný - 100 % bavlna o vyšší gramáži z kvalitní české látky. Vnitřní obal je bavlněný a náplň tvoří pohankové slupky. Vnitřní polštář není opatřen zipem, aby děti nevysypávali pohanku. Pokud jej budete chtít víc naducaný, stačí jen dotáhnout zavazování. Zafu je opatřen poutkem na přenášení. Náplň z pohankových slupek působí mikromasážně. Sedák je vhodný jak na sezení na zemi, tak i na židli. Využijete jej doma i v kanceláři a díky kvalitnímu a pevnému materiálu má dlouhou životnost.

Plátno i pohanka pocházejí z ČR. Vyrobené v naší rodinné dílně.

V létě nechte sedák nahřát na slunci, v zimě vymrznout. Sluneční energie je ve slupkách kumulovaná a přechází přímo do Vás. Pohanková náplň absorbuje vlhkost např. pot, přičemž nepřejímá pachy, pro roztoče je neatraktivní.

Vnitřní náplň: pohankové slupky, bavlněný nebo lněný sáček. Lze prát vysypaný sáček bez slupek. Slupky nenamáčejte. Pokud dojde k polití sedáku, je možné nechat slupky vysušit a poté vrátit zpět. Vnější potah: snímatelný prací potah, 100% len. Lze prát na 40 stupňů.

Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé částí. V případě, že je polštář v dosahu malých dětí, doporučujeme zip zašít nebo objednat vnitřní část bez zipu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedáky, zafu
Gramáž: 170 g/m2
Rozměr: průměr 30 cm
Výplň: BIO pohankové slupky
Praní: 40°C, bez chemického čištění, bez bělících prostředků
Materiál potahu: 100% bavlna
Materiál vnitřního polštáře: 100% bavlna
Výška: 14-15 cm