Vnitřní polštář 40x40 bavlna

 

Vnitřní polštář ze 100% bavlněného plátna plněný pohankovými slupkami. Při spaní na pohankových polštářích se využívá vlastnost pohankových slupek, a to tvarová paměť. Slupky si vytvarujete podle svého těla, tvar se zafixuje, a vám se potom lépe uvolní krční páteř, šíje a nakonec i hlava. Tím dojde k lepší a hlubší relaxaci. Dost často tento typ polštáře pomáhá při bolestech zad, krční páteře, ale i hlavy. Pohankové polštáře napomáhají proti bolestem krční páteře, zad, ramen, hlavy, proti migréně, nespavosti, revmatickým obtížím či bolestem kloubů.

 Rozměr polštářku 40 x 40 cm. Bez povlaku, který je možné doobjednat zvlášť nebo použít ze sady povlečení - Lněné povlečení.

Dva způsoby použití: Nahřívací polštářky, které slouží jako zábal suchého tepla na klouby a záda, je možné jej používat i jako studený obklad. Polštář na spaní a relaxaci.

Je plněný kvalitně čištěnými pohankovými slupkami. Pohanková výplň má příjemný šelest, který působí uklidňujícím účinkem a umí se přizpůsobit jakémukoliv tvaru. Má výborné mikromasážní účinky a je schopen akumulovat teplo.

Povlak je opatřen zipem pro možnost dosypání slupek. 

Dostupnost Dostupnost do 7 dnů
210 Kč / ks
173,60 Kč / ks bez DPH
Kód produktu PP0001
Kategorie Pohankové polštáře
Položka byla vyprodána...
 
Materiál: 100% bavlna
Rozměr: 40 x 40 cm
Výplň: BIO pohankové slupky
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.