Vnitřní polštář 40x40 - bavlna

Kód: PP0001
210 Kč / ks 173,60 Kč bez DPH
Skladem (11 ks)

Vnitřní polštář 40x40 bavlna,
Materiál: 100% bavlna,
Rozměr: 40 x 40 cm,
Výplň: BIO pohankové slupky,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vnitřní polštář ze 100% bavlněného plátna plněný pohankovými slupkami. Při spaní na pohankových polštářích se využívá vlastnost pohankových slupek, a to tvarová paměť. Slupky si vytvarujete podle svého těla, tvar se zafixuje, a vám se potom lépe uvolní krční páteř, šíje a nakonec i hlava. Tím dojde k lepší a hlubší relaxaci. Dost často tento typ polštáře pomáhá při bolestech zad, krční páteře, ale i hlavy. Pohankové polštáře napomáhají proti bolestem krční páteře, zad, ramen, hlavy, proti migréně, nespavosti, revmatickým obtížím či bolestem kloubů.

 Rozměr polštářku 40 x 40 cm. Bez povlaku, který je možné doobjednat zvlášť nebo použít ze sady povlečení - Lněné polštáře.

Dva způsoby použití: Nahřívací polštářky, které slouží jako zábal suchého tepla na klouby a záda, je možné jej používat i jako studený obklad. Polštář na spaní a relaxaci.

Je plněný kvalitně čištěnými pohankovými slupkami. Pohanková výplň má příjemný šelest, který působí uklidňujícím účinkem a umí se přizpůsobit jakémukoliv tvaru. Má výborné mikromasážní účinky a je schopen akumulovat teplo.

Povlak je opatřen zipem pro možnost dosypání slupek. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohankové polštáře
Materiál: 100% bavlna
Rozměr: 40 x 40 cm
Výplň: BIO pohankové slupky