Pohankový pás Tenký proužek

Kód: PP0011
495 Kč / ks 409,10 Kč bez DPH
Dostupnost do 14 dnů
Položka byla vyprodána…

Pohankový pás Tenký proužek,
Barva: bílá, přírodní len,
Gramáž: 220 g/m2,
Rozměr: 75 x 17 cm,
Výplň: BIO pohankové slupky,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ohebné pásy plněné pohankovými slupkami. Vnitřní lněný korpus je opatřen pratelným potahem se zavazováním na tkaničky - 100 % len. Vnitřní korpus je prošitý do dvou tunýlků a je možné jej tvarovat na tělo. Polštář je se nahřívá v mikrovlnné troubě nebo na topení. Při bolestech nebo napětí se přikládá na krk, bedra nebo jiná místa na těle, tím se prohřeje a dojde k úlevě. Teplo v pohankových slupkách se akumuluje a krásně vydrží. Pohankové slupky působí mikromasážně. Pásy je možné použít i na podložení pod hlavu při odpočinku. 

Lněná látka je přirozeně antibakteriální, odpuzuje pyly a plísně, proto je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Hlavní výhodou spaní v lnu, je jeho chladivý efekt a dobré termoregulační vlastnosti. Zároveň len má tu výhodu, že pohltí nejen množství pachů, ale také vlhkost a přitom na omak zůstává suchý.

Vyrobené v naší rodinné dílně.

V létě nechte sedák nahřát na slunci, v zimě vymrznout. Sluneční energie je ve slupkách kumulovaná a přechází přímo do Vás. Pohanková náplň absorbuje vlhkost např. pot, přičemž nepřejímá pachy, pro roztoče je neatraktivní. 

Vnitřní náplň: pohankové slupky, bavlněný nebo lněný sáček. Lze prát vysypaný sáček bez slupek. Slupky nenamáčejte. Pokud dojde k polití sedáku, je možné nechat slupky vysušit a poté vrátit zpět. Vnější potah: snímatelný prací potah, 100% len. Lze prát na 40 stupňů. 

Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé částí. V případě, že je polštář v dosahu malých dětí, doporučujeme zip zašít nebo objednat vnitřní část bez zipu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohankové pásy
Gramáž: 220 g/m2
Rozměr: 75 x 17 cm
Barva: bílá, přírodní len
Praní: 40°C, bez chemického čištění, bez bělících prostředků
Materiál potahu: 100% len
Materiál vnitřního polštáře: 100% len
Výplň: BIO pohankové slupky
Položka byla vyprodána…