• 1 z 4
 

Přírodní prostěradlo na jednolůžko - 100% LEN

 
Vhodné pro rozměr matrace do 90*200*25 cm
 

Prostěradlo seminatural určené pro jedno lůžko. Základní rozměr prostěradla je 145*240 cm. Vyrobeno ze 100% lněného plátna kombinace bílé a přírodní příze, vzhled melíru. Látka je měkčená a velice příjemná. Lněné plátno je přirozeně antibakteriální, odpuzuje pyly a plísně, proto je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Dlouhodobý styk pokožky s lněnou látkou také zlepšuje projevy ekzémů. Hlavní výhodou spaní v lnu, je jeho chladivý efekt a dobré termoregulační vlastnosti. Zároveň povlečení ze lnu má výhodu, že pohltí nejen množství pachů, ale také vlhkosti a přitom na omak zůstává suché. Látka má přirozenou mačkavost.

Díky vysoké gramáži materiálu je možné prostěradlo použít v létě jako přikrývku. Což je velice příjemné, protože len v létě chladí a udržuje stálou tělesnou teplotu. 

Jednou z variant je provedení gumiček do rohů prostěradla, což doporučujeme pro matraci o rozměrech do 90x200x25cm. Prostěradlo je o větším rozměru než v klasické rovné podobě. Pro větší rozměry jsou nutné individuální úpravy. Prostěradlo je možné ušít i na zakázku podle vybraných rozměrů. 

Variantou je doplnění šňůrek do rohů prostěradla, díky kterým můžete prostěradlo lépe připevnit na matraci. Šňůrky jsou vyrobeny z lněného plátna stejné barvy jako je prostěradlo. Díky tomuto řešení není potřeba sešívat rohy a proto je možné variabilní použití. Záleží již na vás, jestli tkaničky uvážete nebo ne. Prostěradlo zůstává v základním rozměru rovného provedení. Jak to vypadá v praxi, se můžete podívat na tomto videu: Kouzelné prostěradlo.

Český výrobek. Můžeme Vám díky tomu zaslat vzorek látky. 

Uvedená cena produktu je konečná. Sleva je platná jen do vyprodání zásob.

1 290 Kč / ks
Kategorie Ložnice
Zvolte variantu
Přírodní prostěradlo na jednolůžko - 100% LEN Kód produktu SS0016_SG S gumičkou Vyprodáno 1 290 Kč / ks
 
Barva: (?) Přírodní s bílým melírem
Rozměr rovné, s vázáním: 150 x 240 cm
Rozměr s gumičku: 150 x 260 cm
Materiál: len - 100%
Gramáž: 245 g/m2
Praní: 40°C, bez chemického čištění, bez bělících prostředků
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.