• 1 z 3
 

Lněný žakár červený

 

Lněná utěrka v červené kostce v provedení 100% lněného plátna. Utěrku je možné vyvařovat, přitom je zajištěna stálá kvalita. Díky použitému materiálu je zaručena dlouhá životnost a také savost.

Jedná se o lněný materiál, který má antibakteriální vlastnosti a výborně se hodí právě jako funkční doplněk do Vaší kuchyně. Díky této vlastnosti se v látce nemnoží plísně a bakterie a utěrka díky tomu nezapáchá. Zároveň má vysokou otěruvzdornost a pevnost, proto vydrží mnohem déle, než jiné materiály. Len velice dobře pohlcuje vodu, čím více bude používaný, tím se savost ještě zvyšuje. 

Každá dobrá hospodyňka také ví, že sklenice vyleštíte nejlépe právě jen s lněnou utěrkou, protože nezanechává na nádobí chloupky. 

Podobnou na evropském trhu prakticky nenajdete, protože se jedná o produkty dovážené ze zemí, kde si stále zachovávají tradici a původní postupy zpracování. Jako pomocník do kuchyně se nám velice osvědčila a odpovídá přísným požadavkům, které klademe na všechny výrobky v našem obchodě. Proto jsme se rozhodli nabídnou ji i Vám.  

Do balení vám můžeme přidat také dárkovou krabičku pro hezké balení, tu si můžete vybrat zde: Dárkové krabičky. Zdarma od nás obdržíte "Darovací listinu", která jistě potěší a doplní celou sadu.

 
Dostupnost Vyprodáno
120 Kč / ks
99,20 Kč / ks bez DPH
Kód produktu BL0065
Kategorie Lněné Utěrky
Záruka 5 let
 
Barva: bílá, červená
Materiál: 100% len
Gramáž: (?) 220 g/m2
Praní: 95°C, bez chemického čištění
Rozměr: 43 x 70 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.