• 1 z 2
 

Lněná utěrka Žlutá kostka

 

Představujeme Vám lněnou utěrku s kostkovaným žlutým vzorem. Jedná se o utěrku (100% lněné plátno) o vysoké kvalitě, která zajistí maximální funkčnost pro běžnou domácnosti. Lněná utěrka má poutko na zavěšení. Plátno, použité na utěrky, je utkáno v české tkalcovně. Při výrobě jsou použity kvalitní barvy, které zajistí stálobarevnost i při vysokých teplotách praní.

Jedná se o lněný materiál, který má antibakteriální vlastnosti a výborně se hodí právě jako funkční doplněk do Vaší kuchyně. Díky této vlastnosti se v látce nemnoží plísně a bakterie a utěrka díky tomu nezapáchá. Zároveň má vysokou otěruvzdornost a pevnost, proto vydrží mnohem déle, než jiné materiály. Len velice dobře pohlcuje vodu, čím více bude používaný, tím se savost ještě zvyšuje. 

Český výrobek z naší dílny Snový svět.

Každá dobrá hospodyňka také ví, že sklenice vyleštíte nejlépe právě jen s lněnou utěrkou, protože nezanechává na nádobí chloupky. 

Do balení vám můžeme přidat také dárkovou krabičku pro hezké balení, tu si můžete vybrat zde: Dárkové krabičky. Zdarma od nás obdržíte "Darovací listinu", která jistě potěší a doplní celou sadu. 

Dostupnost Dostupnost do 7 dnů
195 Kč / ks
161,20 Kč / ks bez DPH
Kód produktu SS0018
Kategorie Lněné Utěrky
Záruka 5 let
 
Barva: přírodní len, šedá, žlutá
Materiál: 100% len
Gramáž: (?) 220 g/m2
Praní: 95°C, bez chemického čištění
Rozměr: 45 x 70 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.