• 1 z 4
 

Lněná osuška Soft Tahini

 

Lněná osuška vysoké kvality a provedení s poutkem je praktickým pomocníkem do každé koupelny. Froté je vytvořeno ze 100% lněného vlákna šedé barvy s melírem. Okraj je lemován bordurou v černo-károvém provedení, podkladové plátno pro froté je černé. Ručník je kvalitně zpracován do každého detailu. To umožňuje vychutnat si luxusní pocit při jeho používání. Měkkost a hebkost vás přitom překvapí a pohltí. Jedná se o novinku na našem trhu.

Len je ceněnou tkaninou právě pro vlhké koupelny. Má přirozeně antibakteriální vlastnosti, proto se v něm nemnoží plísně a bakterie. Díky tomu není cítit jako běžné ručníky. Len má vysokou savost (téměř 2x větší než bavlna) a přitom zůstává na omak suchý. Vlastností, pro kterou si ho nejvíce vážíme, je rychlost schnutí. Lněný ručník uschne i ve vlhké koupelně a několikrát rychleji, než bavlněný nebo bambusový materiál. 

Údržba lněné froté ručníky: 
  • Platí stejné podmínky jako u lněných produktů obecně, které najdete v článku JAK PEČOVAT O LNĚNÉ VÝROBKY                 
  • Z důvodů vysokého podílu lnu u froté osušek a ručníků, může dojít při prvních praních k uvolnění vláken. Jedná se o zbytky přírodních vláken, které se uvolňují přirozeně z lněné příze. Tento efekt je nejvyšší při prvním vyprání, poté je to již mnohem méně až vymizí.
  • Doporučujeme před použitím několikrát vyprat podle pokynů výrobce, tak aby se osušky pročistily a zbavily přebytečných vláken. Jedná se o přirozený proces a je to známka přírodního lněného materiálu. 
  • Při prvních praních doporučujeme prát lněné osušky nebo froté ručníky samostatně a po prvním vyprání je nezbytné zkontrolovat a vyčistit filtr pračky. 
Dostupnost Vyprodáno
1 660 Kč / ks
1 371,90 Kč / ks bez DPH
Kód produktu LP0008
Kategorie Lněné ručníky froté
Záruka 5 let
 
Barva: bílá, černá, přírodní len, šedá
Materiál: froté - 100% len, osnova - 100% bavlna
Gramáž: (?) 765 g/m2
Struktura látky: (?) Měkké froté
Praní: 40°C, bez chemického čištění, bez bělících prostředků
Srážlivost: 2-3%
Rozměr: 70 x 140 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.