Lněné povlečení dvojité 200-230cm

Kód: SS0102
5 545 Kč / ks 4 582,60 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Lněné povlečení dvojité 200-230cm šijeme na zakázku podle vybraných látek z našeho skladu.

 Stačí, pokus nás kontaktujete a představíte nám vaši představu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lněné povlečení na peřinu velkých rozměrů není problém. Stejně tak, jako máme prostěradla beze švů, nabízíme i povlečení na peřiny o rozměrech 200-230 cm bez sešití v ploše. Máme k dispozici látky o šíři 220 cm a 260 cm, ze kterých připravíme povlečení na zakázku. Kombinovat se mohou i ostatními vzory z látek o menší šíři - výběr všech látek najdete zde Metráž látek. Rádi Vám zašleme nabídku a vzorky materiálů.

Pomůžeme Vám s výběrem materiálů, jejich kombinací a provedení.

Povlečení šijeme v naší rodinné dílně Snový svět. Povlečení je možné ušít strojově s viditelnými švy nebo dvojitým hřbetovým švem. Zároveň je možné povlečení zdobit krajkou dle výběru, lemy nebo kanýry. Při sešívání látek v ploše se používá plochý šev. Zároveň si můžete vybrat z variant provedení zapínání - s knoflíky, zavazováním nebo se skrytým zipem.

Lněná látka je přirozeně antibakteriální, odpuzuje pyly a plísně, proto je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Dlouhodobý styk pokožky s lněnou látkou také zlepšuje projevy ekzémů. Hlavní výhodou spaní v lnu, je jeho chladivý efekt a dobré termoregulační vlastnosti. Zároveň povlečení ze lnu má výhodu, že pohltí nejen množství pachů, ale také vlhkost a přitom na omak zůstává suché.