Tip Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Koupelnová lněná sada

 

Lázeňský dárkový balíček pro náročné. Součástí je žínka z lněného plátna, přírodní mýdlo, malý lněný ručník dle vlastního výběru. K balení od nás obdržíte také "Darovací listinu" a charakteristiku lnu v lékařství. Do balení si můžete vybrat z několika variant materiálů a složení, které jsou uvedeny níže. Vámi vybranou variantu zapište do poznámky objednávky. 

Len se vždy používal i pro lékařské účely jako dobrý pomocník při horečkách, ekzémech, kožních problémech aj. Jeho vlastnosti ho předurčují jako rostlinu dneška i zítřka. Na mnohé z toho, co len umí se již zapomnělo, ale touto cestou je chceme připomenut. 

Lněná žínka, plátno - Již naši předci znali kouzlo lněné plátna, pro jeho hojivé a příznivé účinky na pokožku. Významné lázně na počátku 20. století, kdy nastal rozmach lázeňství, používali pro léčebné kúry jen lněné plátno. Při tření pokožky přírodním vláknem se z něho uvolňují přírodní oleje a látky, které v něm zůstávají i po zpracování. Díky tomu je pokožka vláčná a omlazená. Zároveň se jemnou cestou ubrousí stará pokožka a povrch kůže se příjemně prokrví, takže máte pocit jako v opravdových lázních. Doporučujeme používat každý den.

Přírodní mýdlo - je pouze z přírodních materiálů s nádhernou vůní. Složení mýdla - olivový olej, kokosový olej, palmový olej, voda, hydroxid sodný, byliny a éterické oleje podle typu mýdla.

Varianty ručníků: přírodní s bílým proužkem (220 g/m2), přírodní (260 g/m2), bílý (245g/m2)

Varianty žínek: přírodní, bílá

Varianty mýdel: skořice s medem, měsíček, mateřídouška, meduňka, levandule, s bambuckým máslem. 

Najdete u nás i větší balení s velkým lněným ručníkem - Koupelnová lněná sada velká.

 

Dostupnost Na objednávku do 3 dnů (> 5 ks)
Běžná cena 520 Kč
Ušetříte 30 Kč (–6 %)
490 Kč
   
Kód produktu DB0002
Kategorie Dárková balení
 
Kusů v balení: 3
Rozměr malého ručníku: 1 kus 45 x 70 cm
Rozměr žínky: 18 x 22 cm
Rozměr mýdla: 5 x 3 x 8 cm